Можлива участь Притули у мерських виборах розбиває електоральну монополію Ткаченка і Кличка — експерт

19.09.2019

У медіа все більше інформації про наближення виборів мера у місті Києві, в яких є своя політична логіка.

Про це заявив політолог Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, для команди Зеленського, маючи такий високий рівень підтримки в країні, який за окремою інформацією перевищує 60%, в тому числі і шалений рівень підтримки у місті Києві, він намагатиметься провести зміни влади в місті чим скоріше. Через що, вже сьогодні соціологи і політичні штаби заміряють участь кандидатів у мери.

Як показують соціологічні дані, які публікувала як інсайдерські Соня Кошкіна, сьогодні маємо три основних кандидати, які йдуть у мери Києва.

Що важливо, практично два з них сьогодні стоять під сумнівом, і це буде вирішуватися практично в останній момент.

«Поки що немає фінального погодження Ткаченка, розглядається і кандидатура Холодова та інколи навіть кандидатура Пальчевського, що виглядає достатньо цікавим», — додав Карасьов.

Політолог акцентує, що Зеленський все ще визначає, котрій групі впливу віддати перевагу: Коломойському із Ткаченком, Холодову та внутрішній групі чи Пальчевському. Останній має подвійну перевагу, адже сприймається в суспільстві як незалежний, але в той же час він може піти й від Зеленського.

Карасьов зауважив, що ще немає фінального рішення і у партії Голос, котра одним з можливих варіантів розглядає участь свого 30-го номера парламентських виборів, шоумена і волонтера — Сергія Притулу. Котрий має дуже високий персональний рейтинг, а тому, згідно з соціологією, легко виходить до другого туру.

«Практично участь Притули розбиває електоральну монополію Ткаченка І Кличка, і цим створює конкуренцію»,- вважає директор Інституту Глобальних Стратегій Вадим Карасьов.

Політолог Вадим Карасьов прокоментував можливу участь шоумена Сергія Притули у майбутніх виборах мера Києва

«Для Кличка все більш зрозуміло і прозаїчно, бо він єдиний і погоджений кандидат від партії, єдине, що не погоджена сама партія. Адже йти від Європейської Солідарності він не буде. Порошенко буде відправляти свого кандидата, який вже апріорі буде виглядати низькорейтингово, хоча будемо дивитись, можливо, Порошенко здивує», — пыдкреслює політолог.

Наголошуючи, що у Кличка електоральне ядро розбите, частина якого залишається з ЄС, частина пішла до Зеленського. Звісно, є певна частина, що залишилась з мером, це його персональні прихильники, котрі дещо постаріли у віці і тому Кличко вже не сприймається як молодіжний кандидат.

«Швидше молодіжними кандидатами будуть Притула і Ткаченко, які мають нашарування партійне. Кличко скоріше буде конкурувати з Гордоном на території старшого, телевізійного електорату»,- резюмував експерт.

Враховуючи інсайд про те, що вибори будуть 8 грудня, вже в наступні два тижні рішення щодо проведення виборів у Києві має бути прийняте у Верховній Раді.

Источник

Читайте также
На Донбассе может появиться собственный Нью-Йорк
В Донецкой области в поселке Новгородское часть жителей вновь выступили за то, чтобы переименовать населенный пункт в Нью-Йорк. Об этом сообщает «freeradio«. Поселок находится возле пгт. Нелеповка и подчинено Торецкой военно-гражданской администрации. Глава области Павел Кириленко сообщил, что он не против возвращения исторического названия. «Если жители имеют такое желание обоснованное и проговорено совместно между собой, […]
Милованов рассказал о продвижениях в переговорах с МВФ по ПриватБанку
В вопросе ПриватБанка на переговорах с МВФ удалось найти «путь вперед». Об этом заявил министр развития экономики, торговли и сельского хозяйства Тимофей Милованов в Facebook, передает Корреспондент. «Проведены успешные встречи с МВФ, Всемирным банком, ЕБРР и другими международными финансовыми организациями. Ключевое достижение — возвращение миссии МВФ в Киев через пару недель. Удалось убедить международных партнеров, что […]
Новые вопросы к расследованию крушения малайзийского боинга, — СМИ
Французское издание AgoraVog опубликовало материал, ставящий новые вопросы к крушению рейса MH17. Более пяти лет прошло с того дня, как в небе над Донбассом был сбит малайзийский авиалайнер «Боинг-737», летевший рейсом Амстердам — Куала-Лумпур. В последнее время расследование принимает новую направленность. Причина этого в том, что прежний характер расследования в течение 5 лет не дал результатов, цитирует […]
Кошевого начали запугивать из-за номера Квартала 95
Супруге комика Евгения Кошевого Ксении начали поступать угрозы после нашумевшего номера Квартала 95 о поджоге дома экс-главы НБУ Валерии Гонтаревой, передает Корреспондент. Так, под видео Ксении Кошевой в Faсebook, где она рассказывает о том, что начала работать над новым проектом — пошивом одежды для взрослых (Кошевая является владелицей бренда, под которым выпускала детскую одежду — ред.), […]
Еще одного соратника Порошенко хотят посадить. ФОТО
Сегодня, 21 октября, в Высшем антикоррупционном суде Украины прокурор САП огласил обвинительный акт в деле бывшего министра инфраструктуры Владимира Омеляна. Об этом сообщает пресс-служба Специализированной антикоррупционной прокуратуры. Экс-министра инфраструктуры Владимира Омелян обвиняют в недостоверном декларировании. «В понедельник, 21 октября 2019 года, прокурор САП в Антикоррупционном суде на очередном судебном заседании объявил обвинительный акт в уголовном […]
Торпедой скандала о «драке» Суркиса и Павелко стал отсидевший 5 лет глава несуществующего профсоюза, — СМИ
Первоисточником информации о якобы драке между Григорием Суркисом и Андреем Павелко на НСК «Олимпийском» стал казахстанский портал Prosports.kz. А спикером этого источника — отсидевший срок за присвоение денег футболистов Олег Печерный. Последний называет себя Главой Профсоюзов футболистов, что по словам председателя Всеукраинского профсоюза футбола Украины Игоря Гатаулина, абсолютно не отвечает действительности, сообщат Багнет. «Человек, который обворовывает […]