Украинцам подсказали, как обменять монету в 50 копеек на тысячи гривен

03.02.2021
Нумизматы готовы платить большие деньги за редкие и уникальные украинские монеты

Монеты. Фото: Hyser

Монеты. Фото: Hyser
Монеты. Фото: Hyser

Многие пренебрежительно относятся к мелочи и стараются как можно скорее избавится от ненужных копеек, накопившихся в кошельке. Но зря! Порой монета номиналом 50 копеек может стоить гораздо больше.

Нумизматы готовы платить большие деньги за редкие и уникальные украинские монеты. На профильных аукционах за них готовы отдать крупную сумму.

Так, к примеру, на одном из украинских порталов crafta.ua особым спросом пользуются монеты с дефектом, копейки выпущенные в ограниченном количестве.

Профессиональные нумизматы готовы платить суммы в размере 250 тысяч гривен, если на монете присутствует заводской дефект.

В одном из объявлений такую сумму просят за 10 копеек 2008 года.

10 копеек с редким браком. Скриншот с crafta.ua

Несколько тысяч можно выручить за 10 копеек 1992 года, если на монете присутствует выпуклый щит или вдавленный трезубец.

100 тысяч гривен хотят получить за 25 копеек 1992 года с браком чеканки. На первый взгляд эта копейка кажется абсолютно бесполезной, но для нумизматов она бесценна.

25 копеек с дефектом. Скриншот с crafta.ua

За 25 копеек 1992 года с выпуклым щитом и выдавленном на нем трезубце можно получить около 3-6 тыс. грн.

А вот за 50 копеек 1994 года можно получить около 6-10 тысяч гривен. Но только при условии, что речь идет о редкой разновидности – с 8 насечками на ребре и особым рисунком по краям.

Скриншот с crafta.ua

Есть и монеты, за которые можно получить 200-600 гривен.

Скриншот с crafta.ua

Скриншот с crafta.ua

Скриншот с crafta.ua

К слову, 200-1000 гривен можно выручить за 1 копейку 1992 года. Нужно обращать внимание на трезубец, форму листьев и зерен.

Источник

Читайте также
Суспільний запит на покарання корумпованих політиків досі не реалізовано, — експерт
Таку думку висловив Артем Бронжуков в коментарі виданню Kyiv.Press. «Дійсно в суспільстві давно чекають гучних посадок. До речі, їх Зеленський і обіцяв в рамках своєї передвиборчої кампанії. Але поки це залишається тільки гаслом. В Україні вистачає політиків, які мали постати перед судом, втім поки система не працює», — резюмував він. Крім того, політолог, додає, що […]
Мер Чернігова Атрошенко прийшов на зустріч з виборцями в куртці за 1 млн грн
Про це на власній сторінці в Facebook написала депутат Чернігівської міськради Марина Рейко. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4896985026991537&id=100000402658829   Нагадаємо, Нещодавно Державне бюро розслідувань повідомило, що викрило корупційну «схему» на ремонті доріг у Чернігові. Зокрема, до схеми були залучені два місцеві асфальтобетонні заводи, що пов’язують з Атрошенком.
Олег Семінський — найефективніший політик Чернігівщини у 2021, — опитування
Днями в мережі найбільших телеграм-каналів області пройшло голосування за політика, який найбільше запам’ятався своєю роботою за підсумками року. Участь у опитуванні взяли 2653 людини. Обирали серед народних депутатів та місцевих чиновників. У підсумку голоси у відсотковому відношенні розподілилися наступним чином: • 44% Олег Семінський – Народний депутат партія «Слуга Народу». • 40% Владислав Атрошенко – […]
Мать Саакашвили попалась на лжи во время очередных обвинений в адрес грузинских властей- Аналитик Давид Картвелишвили
В минувшую пятницу, в эфире ток-шоу «Свобода слова Савика Шустера» было прямое включение с Тбилиси, в ходе которого мать Михаила Саакашвили обратилась к украинским властям с просьбой вызволить её сына из грузинской тюрьмы и возвратить его в Украину. В ходе данного прямого включения, госпожа Гиули Аласания прибегла к целому ряду клеветнических и лживых заявлений, опровергнуть […]
На виставці Dubai Art Expo будуть представлені роботи української художниці Анни Кострицької
З 4 по 6 листопада 2021 року в Дубаї вперше відбудеться масштабна арт-виставка Dubai Art Expo, організована Аурелою Куку, засновницею Artissima Art Agency. У художньому заході візьмуть участь 170 країн і, будуть представлені картини понад 400 художників. Серед художників, що представлятимуть Україну, буде відома мисткиня Анна Кострицька. Роботи Анни вже виставлялися в Базелі (Швейцарія), Лондоні […]
Нелегальне повернення Саакашвілі – провокація, яка загострить грузино-українські відносини
Нелегальне повернення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі на Батьківщину – провокація, яка може призвести до загострення грузино-українських відносин.  Про це у своєму блозі написав український журналіст Андрій Бровко, передає Корреспондент.net. Крім того, як зазначив журналіст, висловлювання української влади про повернення Саакашвілі – необдумані. За словами Бровка, українська влада не зробила нічого, щоб запобігти провокаційним діям Саакашвілі, […]