Теща Ситника: Хохли всіх ненавидять.

08.11.2018

Теща директора НАБУ Артема Ситника ненавидить українців, Петра Порошенка вважає кровопивцею і заперечує присутність російської армії на Донбасі.

У розпорядженні видання ІНФОРМАТОР з’явилися нові докази, які ставлять під сумнів законність перебування Артема Ситника на посаді директора НАБУ.

«Російський слід» у родині Ситника

Артем Ситник народився на Кіровоградщині. За національністю директор НАБУ українець, на відміну від його дружини, яка родом з Росії.

Жіноче прізвище дружини Ситника – Зюбіна. Звати її Ганна Миколаївна. Народилася вона 13 травня 1978 року у сім’ї громадян РФ Миколи і Алли Зюбіних.

Батьки дружини Ситника проживають в Росії і Білорусі. У РФ вони живуть в сімейному помешканні батька Ганни, а в Білорусь приїжджають доглядати за будинком, який залишився матері у спадок.

Згідно з інформацією, яка вказана у документах, опублікованих народним депутатом Євгеном Дейдеєм, Микола Зюбін народився 13 грудня 1952 року у селі Михайлівка Балашовського району Саратовської області РФ. У цьому ж Балашовському районі він наразі зареєстрований і проживає.

Теща Ситника, Алла Зюбіна, хоча й громадянка РФ, але народилася вона на території Білорусі. На світ вона з’явилася 23 січня 1956 року у Могилевській області. Там вона володіє нерухомістю, хоча й зареєстрована у помешканні свого чоловіка у Саратовській області.

Любов до Росії і ненависть до України

Батьки Ганни Ситник – вірні адепти Радянського Союзу і всього, що асоціюється з режимом Володимира Путіна. Вони гордяться комуністичним минулим РФ, ненавидять українців, яких вважають «хохлами», а Петро Порошенко для них «кривавий вбивця».

Раніше ІНФОРМАТОР вже публікував світлину з архіву сім’ї Зюбіних. На фотографії зображений тесть Ситника зі своєю, на той час юною, донькою. Особливої уваги на знімку заслуговує головний убір Ганни Ситник, яка одягнена у форму червоногвардійця.

Але ця фотографія – далеко не єдиний факт, який натякає на антиукраїнський світогляд рідних дружини Ситника. У розпорядження ІНФОРМАТОРа потрапили куди переконливіші докази того, що батьки Ганни Ситник щиро ненавидять Україну і все, що пов’язане з нею.

Редакція видання володіє ексклюзивним аудіозаписом розмови з тещею Артема Ситника, яка на той момент перебувала у Білорусі. На ній невідома особа обговорює з Аллою Зюбіною «українське питання».

На запитання, як ви ставитеся до анексії Криму Російською Федерацією, теща Ситника відповідає: «Позитивно. Звичайно ж, він і був російським. Я тільки за. Я підтримую Путіна, я підтримую Росію, я підтримую політику Росії загалом».

Зюбіна переконана, що українці (за її версією, українці зовсім не українці, а «хохли») ненавидять «всіх навколо».

«Ви дивитеся українські телеканали? А я їх дивлюся кожен день. Ви знаєте, як вони ненавидять, вони просто поливають брудом, вони ненавидять і Білорусь, і Росію. Хохли всіх кругом ненавидять, вони люблять тільки себе. Всі повинні їм догоджати, допомагати і давати. Якщо хтось щось не так сказав, будь-яка країна, вони готові задушити його. Хохли є хохли. А що їм залишається робити? Обґрунтовано не обгрунтовано, у них пусті балачки, нічого путнього», – заявляє вона.

На записі теща Ситника говорить, що війну на Донбасі розв’язав Петро Порошенко. «Порошенко – кровопивця, який стільки людей погубив, розв’язав війну. Це вони самі, у них громадянська війна, вони один одного вбивають, а винні в цьому всі навколо, навіть Білорусь», – каже вона.

Зюбіна переконана, що РФ не веде агресивну війну на Донбасі.

«Там (на сході України, – ред.) якраз воюють свої зі своїми. Російської Федерації там абсолютно немає. Там вільнонаймані. Російських військ там немає абсолютно, тому не треба до цього чіплятися. У них громадянська війна. Я вважаю, що люди Донбасу самі на референдумі повинні вирішити свою долю. І куди вони захочуть, туди нехай і приєднуються. Хоча Росії Донбас не потрібен, вона просто всім допомагає», – стверджує родичка Ситника.

Квартирна афера Ситників у Криму 

В 2015 році Ганна Ситник, дружина Артема Ситника, дає оголошення на сайті про продаж земельної ділянки площею 0,0416 га, розташованої за адресою: м. Севастополь, Нахімовський район, садівниче товариство «Міраж», №Б-35. Цю ділянку Ганна Ситник придбала 12 серпня 2013 року за 94 300 грн (договор купівлі-продажу №1-525, зареєстрований 5-ю Севастопольською державною нотаріальною конторою).

28 лютого 2015 року пані Ситник дає доручення на право відчуження майна громадянці РФ Небивайловій О.А. (паспорт 4614469910, виданий Федеральною міграційною службою 7 травня 2014 року). Того ж дня Артем Ситник, який, якщо вірити офіційному сайту НАБУ, ще в січні 2015 року, в зв”язку з відсутністю істотних позитивних зрушень у сфері боротьби з корупцією прийняв рішення взяти участь в конкурсі на зайняття посади Директора антикорупційного бюро України, дав своїй дружині згоду на відчуження зазначеної ділянки.

1 серпня 2017 року реєстраційними органами окупаційної влади РФ в м. Севастополь зареєстровано право власності Ситник Ганни Миколаївни на земельну ділянку площею 0,0416 га, розташовану за адресою: м. Севастополь, Нахімовський район, садівниче товариство «Міраж», №Б-35. Того ж дня Небивайлова О.А., діючи від імені Ситник Г.М., на тимчасово окупованій території міста Севастополь здійснює продаж цієї ділянки громадянину РФ Пилову А.В. (паспорт 4514662140, виданий Федеральною міграційною службою 19 квітня 2014 року) за 900 000 російських рублів (~$ 14 984,2 за курсом Центробанку РФ станом на 01.08.2017), з яких 6 600 російських рублів сплачено до російського бюджету у вигляді мита. Завіряє договір купівлі-продажу севастопольський нотаріус Руденко Е.О.

Відповідно до п.4 ст. 11 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, набуття та припинення права власності на нерухоме майно, яке знаходиться на тимчасово окупованій території, здійснюється відповідно до законодавства України за межами тимчасово окупованої території, тобо набуття громадянкою України Ганною Ситник права власності на земельну ділянку на окупованій території і за російським законодавством є прямим порушенням цієї норми.

В декларації директора НАБУ Артема Ситника за 2017 рік не відображено відчуження земельної ділянки його дружиною, що може свідчити про наявність в його діях злочину, передбаченого ст.366-1 КК України, тобто декларування недостовірної інформації.

 

Читайте также
Доллар рухнет: пора ловить момент, такого больше не будет
В Украине курс доллара до 18 ноября может опуститься до 27,7 грн/$ (по состоянию на 12 ноября — 27,9 грн/$). Об этом сообщает Обозреватель. Национальный банк в среду, 8 ноября, впервые за семь месяцев начал скупать доллары для того, чтобы сгладить укрепление гривны. Об этом заявил эксперт Вадим Иосуб, передает Politeka. «На ближайшую неделю мы ожидаем […]
Польша закрывает въезд украинским заробитчанам: выход только один, подробности
В правительстве Польши отмечают, что с приезжими из-за восточной границы существует большая проблема. Польша ограничит въезд работников, так как в стране разгулялась страшная инфекция. Власть потребует у иностранцев пройти вакцинацию от кори, передает Politeka. Польское правительство рассматривает вопрос об обязательных прививках для иностранцев из государств, не входящих в Европейский союз. Обязательному привитию подлежали бы приезжие и […]
В РФ публично нацелились на три украинских города: Донбасса недостаточно
Оккупированные территории Донецкой и Луганской областей присоединятся к РФ. Об этом заявил известный публицист и уроженец Одессы Анатолий Вассерман, который в 2016 году сбежал в Россию и получил ее гражданство, в эфире одного из пропагандистских каналов, отвечая на вопрос о том, чем закончится конфликт с террористами «Л/ДНР» , передает Politeka. «Думаю, что закончится созданием Юго-Западного […]
Известный украинец предложил отдать Донбасс России: Отрезать всю ту территорию, ту нечисть от нас
Украинский писатель Василий Шкляр заявил, что Донбасс не стоит жизней лучших украинцев, передает Politeka. «Донбасс для нас — чужая чужбина. Убежден, что и территория не стоит жизней лучших украинцев. Мне часто заявляют, что я чуть не сепаратист, потому что готов отдать эти земли. Но у меня есть лучший план возвращения: отрезать всю ту территорию, ту нечисть […]
«То, что мы терпим такого президента — наша проблема, ничья больше. Но что происходит с миром?», — писательница
Не буду комментировать полный игнор президента Украины — вора и коллаборанта. Таких используют, а потом о таких вытирают ноги. Такой фразой начала минувшей ночью свой пост в Фейсбуке популярная публицистка и писатель Елена Ксантопулос, реагируя на вчерашние события в Париже, передает АНТИКОР Равнение на Путина… Отмечающие столетие окончания первой мировой лидеры улыбаются новому захватчику. Нет, не тому, кто только […]
Симоненко заявил об участие в выборах
Лидер Коммунистической партии Украины Петр Симоненко заявил, что его политическая сила примет участие в выборах президента и парламента в 2019 году. Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ. Отмечается, что Петр Симоненко на встрече с лидерами партии «Европейские левые» говорил о том, что более 80% украинцев, как показывают результаты исследований, не согласны с режимом действующей власти. Во время их беседы, президент […]