ПРАВИЛА «КОРОНАВІРУСНОГО КАРАНТИНУ»: КАБМІН ОПУБЛІКУВАВ ПЕРЕЛІК ЗАБОРОН ДО 24 КВІТНЯ

26.03.2020

 

В уряді ухвалили спеціальну постанову зі змінами.

Кабінет міністрів на засіданні 25 березня запровадив в Україні режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу на 30 днів. Наступного ж дня на урядовому порталі з’явилася постанова з чітким переліком, що дозволено, а що заборонено в Україні на цей період.

Отже, Кабмін вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу.

 

 

 

 

 

Заборонено

  • Заклади. Зокрема, йдеться про заборону відвідування закладів освіти її здобувачами.  Не дозволена діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

 

  • Перевезення пасажирів. До 24 квітня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні; пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

 

  • Кордон та пункти пропуску. Подовжено закриття пунктів пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень та КПП на в’їзд-виїзд на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

 

Дозволено

Відповідно до урядової постанови № 239 дозволено певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту:

  • Діяльність закладів громадського харчування щодо адресної доставки замовлень.
  • Торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку.
  • Провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

 

  • Перевезення легковими автомобілями.

 

  • Перевезення службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

 

  • Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

Источник

Читайте также
Вибори мера Києва: хто буде другим? — Олег Лісний
Про те, що мерські передвиборчі перегони у Києві увійшли у свою активну фазу свідчать не лише багаточисельні білборди на вулицях столиці та набридливі агітаційні ролики на радіо та телеканалах, але й запеклі війни компроматів та соціологій. Все частіше різні агенції та структури (серед яких є як авторитетні , так і «одноденки») публікують результати соціологічних досліджень, […]
«Стало шоком»: Зеленский не выдержал и грозно обратился к Европе
Вспомнил Вторую мировую войну Появился комментарий Владимира Зеленского в ООН о российской агрессии. Видео появилось на YouTube-канале Офиса Президента Украины. По мнению главы страны Владимира Зеленского,  которое он высказал в ходе видеообращения к участникам 75-й сессии Генассамблеи ООН, при рассмотрении вооружённой агрессии Российской Федерации и оккупации Крыма можно придти к выводу, что люди не усвоили трагические уроки Второй […]
Тело искорежится от боли: надвигается сильнейшая магнитная буря. Запишите эти даты
Это время лучше провести в покое, избегая стрессовых ситуаций и чрезмерных нагрузок Магнитная буря Магнитная буря Уже на этой неделе нашу планету атакует мощная магнитная буря. Ее влияние на себе люди могут почувствовать уже 23 сентября. Но, самый мощный «удар» ожидается в конце недели. Так исследователи из лаборатории регионовской астрономии ФИАН обнародовали таблицу, демонстрирующую начало и […]
Грядут массовые доплаты: Зеленский подписал важнейший закон. Кто и когда получит
Названы даты Появилась информация о подписанном законе Владимиром Зеленским, согласно которому лица с инвалидностью с детства будут получать надбавки. Об этом сообщили в пресс-службе президента Украины. Президентом Украины Владимиром Зеленским подписан ЗУ «О внесении изменений в статью 3 Закона Украины «О государственной социальной помощи лицам с инвалидностью с детства и детям с инвалидностью» относительно повышения лицам с […]
С 1 октября все изменится: ПриватБанк экстренно предупредил клиентов
Тарифы обнуляются ПриватБанк с 1 октября снизил тарифы на некоторые свои услуги. Крупнейший банк Украины принято только ругать. Клиенты этого финучреждения часто жалуются на блокировку карт и низкое качество обслуживания. Однако, сам Приват старается быть в лидерах рынка банковских услуг и постоянно совершенствует работу, внедряя новшества удобные клиентам. Все для удобства клиентов Как сообщает портал «Технофан», […]
Водителям массово выписывают миллионные штрафы: в Кабмине предупредили. Это только начало
Дальнобойщиков штрафуют Дальнобойщик. Фото: РГ Украинских дальнобойщиков начали штрафовать. За минувшую неделю на руководителей транспортных предприятий составлено почти 500 протоколов о нарушениях. Об этом сообщает портал finance.ua. За период с 14 по 20 сентября инспекторами Укртрансбезопасности совместно с сотрудниками  Нацполиции было проверено более 26 тысяч фур. По итогам проверки составлено 445 протоколов о нарушениях габаритно-весовых параметров. […]