За словами Тігіпка, він розглядає Кузню на Рибальському не тільки як промисловий, але й як комплексний девелоперський проект. Бізнесмен додав, що великі площі на Рибальському півострові не задіяні у виробничих цілях і використовуються неефективно, пише журнал Новое время
«Ось на цій території ми і плануємо розпочати найближчим часом масштабний будівельний проект. Швидше за все, це буде житловий масив — зі школами, дитячими садками, комерційною нерухомістю. Що ж стосується ділянки в 9 га біля залізничного вокзалу, то на ньому плануємо побудувати великий торгово-офісний центр», — сказав він.
Завод Кузня на Рибальському (раніше — Ленінська Кузня) був створений в 1862 році. У 1995 році його придбав Петро Порошенко, бізнес-активами якого управляє фонд Прайм Ессетс Капітал.
З початком війни на Донбасі завод освоїв виробництво нових розробок оборонного призначення. Там випускають бойові модулі і бронемашини, а також гранатомети і зенітні установки. З 2016 року Кабінет міністрів дозволив заводу здійснювати експорт товарів військового значення. Це допомогло підприємству, яке щорічно несло багатомільйонні збитки, збільшити замовлення. У 2017 році його прибуток склав 18,6 млн грн, а виручка — 776 млн грн.
На момент продажу фонду Прайм Ессетс Капітал належало 73,9% акцій. Ще 20,13% акцій було у фонду ВІК Ігоря Кононенко, депутата від БПП і давнього бізнес-партнера президента. У листопаді 2018 року вони продали свої акції (3,23 млн або 94,03%) підконтрольній Сергію Тігіпку кіпрській компанії Еwins Lімітеd. Найвища ціна однієї акції, за якою кіпрська компанія придбала акції заводу, становила трохи більше $93 . Максимальна вартість покупки пакета акцій — $300 млн.
Порошенко заявив, що продав завод для уникнення конфлікту інтересів .