В ІТАЛІЇ ПОБИТІ НОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ПОЗНАЧКИ ЗА КІЛЬКІСТЮ ЗАРАЖЕНИХ І ПОМЕРЛИХ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС

26.03.2020

За останніми даними департаменту цивільного захисту Італії, в країні за останні 24 години зафіксовано 712 випадків смерті від коронавірусу.

Як повідомляє The Local, загалом в Італії коронавірус забрав 8 165 життів.

В Італії знову зросла кількість смертей серед лікарів від коронавірусу
Зазначається, що спочатку міністерство охорони здоров’я повідомило про 661 смерть, але пізніше додало цифри з П’ємонтського регіону, що призвело до 712 летальних випадків в країні.

Також суттєво зросла і кількість інфікованих – приблизно на 1 000 більше, ніж 25 березня. Таким чином, в Італії за день було зафіксовано 6 533 нових випадків зараження COVID-19.

Як вберегтися від коронавірусу
Загальна кількість інфікованих людей станом на 26 березня в Італії зросла до понад 80 000. Найбільша кількість інфікованих та смертей досі фіксується у Ломбардії, де перші випадки були зареєстровані ще наприкінці лютого.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

БІЛЬШЕ ПРО:
КОРОНАВІРУС
Європарламент в умовах пандемії коронавірусу: порожні трибуни і дистанційні засідання
Кількість смертей від коронавірусу зросла у Великій Британії
Пандемія коронавірусу. Китай заборонить в’їзд іноземцям – навіть з візами та посвідками на проживання
Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю — COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає — пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Джерело

Читайте также
В АТБ заявили о снижении торговой наценки на социальные продукты из-за экономического кризиса и карантина
Поставщики повышают цены на продукты питания и товары первой необходимости, поэтому, чтобы все могли позволить себе нужные товары, в АТБ приняли решение снизить торговые наценки, сообщил генеральный директор сети Борис Марков.Компания «АТБ-Маркет» с 1 апреля снижает торговую наценку на ряд продуктов питания первой необходимости, сообщил на своей странице в Facebook генеральный директор сети Борис Марков. […]
Главные новости вторника, 31 марта: распродажа земли, всплеск заболеваемости коронавирусом, проблемы с пенсиями, перебои в работе «скорой»
За последнее время у властей накопилось очень много нерешенных вопросов.  Многие из них связаны с тем, что наблюдается активное распространения коронавируса по всей территории Украины. В результате это сказалось на экономической ситуации в стране, которая ухудшается с каждым днем. С целью найти решение в сложившийся ситуации, власти прибегли к крайним мерам, а к каким именно, […]
Нам все врут: Андрей Пальчевский рассказал для чего «проголосовали землю»
Журналист и бизнесмен Андрей Пальчевский жестко раскритиковал парламентариев за то, что они проголосовали за закон про рынок земли.  Пальчевский. Фото: скриншот YouTube На своей странице в Facebook Андрей Пальчевский отметил, что ему от души хочется поздравить всех врагов Украины. По мнению журналиста, враги Украины — это народные депутаты, которые проголосовали за рынок продажи земли. «Нас становится все […]
Медсестра не выдержала! Правда о коронавирусе в Украине облетела всю страну
«Это не передать словами. Меня накрывает дикий ужас. Люди мрут как мухи, а причину смерти записывают грипп», — Екатерина Ножевникова Врачам запретили делать тесты на коронавирус, чтобы люди не знали правду и чтобы экономить тесты на вермя когда наступит хаос. Об этом сообщила на своей странице в Фейсбуке основательница благотворительного фонда «Корпорация монстров» медсестра Екатерина Ножевникова. На […]
Власти разъяснили порядок въезда в Киев: кого будут пропускать
Как известно, в карантинный период в Киеве, как и во многих украинских городах, будут действовать ограничения на въезд и выезда из города. В особенности это касается автобусов межобластного и междугородного сообщения. Однако, ограничения не распространяются на передвижения легковых автомобилей. Скриншот с видео на Youtube О том, какие действуют ограничения и как будет осуществляться пропуск в столицу рассказали […]
Украинцев предупредили о проблемах с пенсиями
Украинское правительство как всегда обмануло пенсионеров и теперь индексация пенсий продет только после того, как в стране закончится карантин. Денис Шмыгаль. Фото: Instagram Об этом пишет supersolnishco.net. В 2020 году украинское правительство обещало пенсионерам, что пенсионные выплаты будут пересчитаны несколько раз за год, но пересчет опять перенесли. 30 марта Верховная Рада приняла законопроект о социальных гарантиях в связи […]