Турбота – з Україною в серці

27.10.2022

З перших днів утворилась команда однодумців та небайдужих людей, котрі кожен день допомагають українцям, які опинились у скрутному становищі.

️Починаючи з 24 лютого ми опинилися в умовах, які круто повернули життя кожного українця. Більшість українців стала перед вибором «як жити далі». Харків’яни не стали винятком, навпаки Харківська область одна з перших прийняла удар на себе. З перших днів утворилась команда однодумців та небайдужих людей, котрі кожен день допомагають українцям, які опинились у скрутному становищі. Лютий місяць 2022 року показав, наскільки ми дружні та сміливі, відчайдушні та не зволікаючи з прийняттям рішень.

Знай поцікавився, як працюють волонтерські ініціативи у Харкові та області, які потреби є у населення та як налагоджена співпраця із іноземними благодійниками. Окрім великих проектів, які працюють із владою і про які є багато інформації, не менш важливими є ініціативи рядових громадян, громадських організацій, малого і середнього бізнесу, які щодня працюють безпосередньо з отримувачами допомоги і інколи більш гнучко реагують на потреби сусідів.

Так, в березні місяці волонтери Громадської організації «Молодіжна рада Харківської області» направили до Харкова першу машину з водою, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, одягом, ковдрами, подушками, лікарськими засобами. З цього почалася діяльність волонтерської команди.

Фото: волонтери Громадської організації Молодіжна рада Харківської області

 

Волонтер Громадської організації «Молодіжна рада Харківської області» Сергій Бізікін пригадує: «З перших днів я та інші волонтери долучились до роботи. Розробили стратегію, як ми можемо допомагати людям. Першочергово ми допомагали людям, які були у скрутному становищі, не мали можливості купити собі найнеобхідніше. Перші місяці в Харкові стояли у чергах за продуктами по 5-7 годин, прилавки були майже порожні. Продукти не завжди могли довезти до Харківщини через обстріли».

Завдяки Fundacja Folkowisko, Stowarzyszenie Folkowisko волонтерський осередок почав надавати гуманітарну допомогу на постійній основі для мешканців Харківщини. Представники фундації Martin Piotrowski та Марія Неронська віддано допомагають харків’янам. Наразі фундація направляє LifeBoxy (коробки з продуктами та засобами гігієни) для мешканців Харківщини.

Які результати роботи?

За 8 місяців волонтери з відвагою та людяністю виконали вже величезний обсяг благодійної діяльності. За цей час встигли:

— Знайти, транспортувати та надати гуманітарну допомогу у різні куточки Харкова та Харківської області;

— Підтримати ЗСУ, передаючи непереможній армії 9 бойових авто, необхідний воєнний інвентар, пальне, їжу та інше;.

— Провести творчі заходи, разом із нашими артистами для українців та воїнів світла;

— Допомогти літнім співвітчизникам відчувати себе потрібними;

— Надати гуманітарну допомогу медичним закладам, хоспісам, дитячим будинкам;

— Захистити щасливе дитинство маленьких українців, забезпечивши їх усім необхідним;

— Співпрацювати із іншими фондами;

— Безперервно підтримувати внутрішньо переміщених осіб;

— Тримати тісний контакт у сфері допомоги з іншими країнами.

Медичне обладнання для людей

Одним з досягнень волонтерів Благодійної організації «Турбота Харків», Благодійної організації «Турбота Україна», Громадської організації «Молодіжна рада Харківської області» та Громадської спілки «1-ий Харківський гуманітарний Хаб» є доставка до медичних установ Харкова наркозних станцій та медичного інвентарю. Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В. Т. Зайцева та Інститут медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор’єва отримали, серед іншого, ліжка, стільці, крісла, медичні халати– все, що зараз необхідно для лікування поранених. Наркозні станції та медичне обладнання були передані до України організацією Frivillig organisasjon «Støtt Ukraina» (Норвегія), керівник організації харків’янка Ганна Будсберг, за підтримки Посольства України в Королівстві Норвегія.

Фото: волонтери Громадської організації Молодіжна рада Харківської області

 

Команда «Khacare»

Представник команди волонтерів «Khacare» Дмитро Гринь наголосив: «Харківщина стала однією із перших областей, яка прийняла на себе тяжкий удар і є одним з найбільш постраждалих регіонів України, внаслідок війни. Тому було прийнято рішення створити свою команду волонтерів. Кожен день команда працює на благо харків’ян. Підтримка лікарень, госпіталів, ЗСУ та кожного харків’янина є нашою головною задачею. Команда виїжджає на деокуповані території, щоб доставити необхідне. Від початку війни, українці об’єднались у велику, непереможну націю, в яких є спільна мета — захистити свій дім. Це ще раз доводить що наша нація, наша родина — єдина. Саме тому, гаслом нашої команди стало — «З Україною в серці».

Фото: волонтери Громадської організації Молодіжна рада Харківської області

 

Кожного дня команда, не дивлячись на постійні обстріли, тривоги та загрози життю, просуває країну до 100% перемоги, до світлого майбутнього держави та дарує українцям щасливі посмішки і віру у краще. Команда складається з особистостей, які займаються різними напрямками та сферами в житті. Завдяки різноманітності волонтерів та їх плідній роботі –вирішуються будь-які питання, легко знаходиться контакт з іншими, постійно відбувається обмін досвідом, волонтери розвиваються і підвищують рівень благодійних організацій. Волонтери наголошують, що коли бачать щиру вдячність та справжню підтримку то усвідомлюють, що вся їх волонтерська діяльність була зроблена не марно.

Джерело

 

Читайте также
Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» доставив швидкі та велику партію медобладнання лікарням на передовій
В рамках гуманітарної місії на Донеччину Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надії» забезпечив лікарні прифронтових міст Донеччини апаратами УЗД, апаратом штучної вентиляції легень, підігрівачами інфузійних розчинів, медичними бронежилетами, генераторами, ношами, хірургічними наборами та витратними матеріалами. Допомога була зібрана та передана завдяки співпраці з партнерами, спонсорами та іншими благодійними фондами. «Наша команда лише за останній місяць здійснила […]
Челябінці закликають боротись за незалежність регіону від Москви
На регіональному інформаційному ресурсі м. Челябінськ (http://podhod24.ru/) в день святкування на росії свята «День росії» місцеві патріоти розмістили заклик до місцевого населення створити Уральськунезалежну республіку. На тлі війни росії проти України, фактичного геноциду корінних народів росії путінським режимом, в регіонах рф посилюються боротьба національних меншин за отримання свободи від Москви та створення незалежних і суверенних держав. […]
Штаб Януковича и «пасынок Порошенко»: Чорновил назвал невесту «Да Винчи» «подолигархической шмарой» и получил от народа
Поставили на место Автор: Хвиля Штаб Януковича и «пасынок Порошенко»: Чорновил назвал невесту «Да Винчи» «подолигархической шмарой» и получил от народа В соцсетях вспыхнул новый скандал после того, как политический деятель Тарас Чорновил в нецензурной форме высказался в адрес невесты погибшего «Да Винчи» Алины Михайловой. В свою очередь Михайлова поставила грубияна на место. Об этом […]
Хакери атакували російську фармацевтичну компанію
Протягом усієї війни хакери здійснювали кібератаки проти Росії. Відносно новий хакерський колектив CHO1, який увірвався на сцену з антиросійськими кібератаками приблизно до річниці повномасштабного вторгнення, викрав і оприлюднив 1,5 терабайта даних, які, як стверджують, належать російській фармацевтичній компанії «Уралбіофарм». Як повідомляється на сайті «Уралбіофарм», компанія, яка заснована у 1930 році, покликана «активно просувати серед громадян […]
Хід конем. Як «екс-регіонал» Хомутинник фінансує кремлівського агента Фірташа під час війни
Як відомо, Хомутинник народився у Макіївці (Донецька область) і дуже рано потрапив у політику, ставши колись наймолодшим народним депутатом. У 2003 році був обраний головою молодіжного крила Партії регіонів, пізніше приєднався до основного активу партії. Хомутинник — «регіонал» до мозку кісток. Був в ПР разом із екс-президентом Віктором Януковичем, який працював з РФ і підтримував […]
Програма гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні продовжує надавати допомогу, цього разу ДСНС
9 лютого 2023 року Mercy Corps передали ДСНС 51 базовий комплект (генератори потужністю 8.5 кв, зарядні станції, обігрівачі ) для обладнання «Пунктів незламності» в прифронтових областях таких як Чернігівська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська та Київська. «Пункт незламності» має стати для українців місцем безпеки, стабільності тепла та єдності. Загальна вартість обладнання […]